O mnie

Mam już 27 lat.

Edit: Bardzo szybko to wszystko, co napisałam poniżej, się zmieniło. Ciągle jeszcze dochodzę do siebie. Ale przestałam próbować zrozumieć jak to wszystko się dzieje. Niech się po prostu dzieje. A ja będę po prostu robić właściwe rzeczy. Nieważne czy tak miało być, czy nie. Po prostu tak jest. A co będzie? Przekonamy się wkrótce…

—-

Mam 26 lat. Dorosła jestem dopiero od jakiegoś niedługiego czasu. Właściwie to czułam się wcześniej jak dziecko w ciele dorosłej. Nie mam pojęcia jak się żyje jako dorosły człowiek, w związku z czym mam okazję przekonać się jak to jest uczyć się tych wszystkich dziwnych rzeczy które robią dorośli już z perspektywy bycia fizycznie dorosłą i posiadania wolności (powiedzmy wolności…), której dzieci nie posiadają.

Piszę tutaj o tym co przeżyłam i co myślę, najczęściej na tematy psychologiczne bo siłą rzeczy właśnie z nimi mam najwięcej do czynienia.

Mam dość specyficzne podejście do życia, wynikające częściowo z moich doświadczeń, a częściowo z problemów, z którymi muszę sobie radzić. Na tym blogu opisuję wyłącznie problemy, z którymi rzeczywiście się stykam.

Sam(a) zdecyduj czy warto poświęcić temu miejscu kilka minut swojego czasu 🙂

podpisano

Carminowa